Sáňky Boby

  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Home Aktuality

PODVODNÍ SKÚTRY 2019

Jaro 2019 - v nabídce je celá řada podvodních skútrů:

TRIDENT - Geneinno    .....nejnovější model v nabídce WhiteShark MIX - Sublue      .....prověřený moderní přístroj Yamaha - Li modely, RDS modely, Explorer ...osvědčená klasika
trident wsm yamaha
 

FOR BOAT 2019

Ve dnech 8.-10.března 2019 jsme na veletrhu For Boat v Praze představili kompletní sortiment podvodních skútrů z naší nabídky. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku za zájem, novým zákazníkům a majitelům našich podvodních skútrů děkujeme za zakoupení a přejeme jim mnoho zábavy při používání těchto přístrojů.
Náš stánek byl často v obležení zájemců o informace o našich podvodních skútrech. Přivítali jsme malé i velké, profesionály i amatéry, pro ty všechny jsou přístroje určeny.

Největší zájem poutal podvodní skútr White Shark MIX od Sublue. Jeho moderní konstrukce a vysoký výkon ho předurčují pro dobrý obchodní úspěch. 

for_boat_19_5 for_boat_19_6 for_boat_19_8
 

FOR BOAT 2018

Nové podvodní skútry značky Yamaha jsme vystavovali na veletrhu For Boat v březnu 2018 v Praze na Letňanském PVA výstavišti. Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku a novým majitelům těchto přístrojů přejeme hodně zábavy při jejich používání. 
For_boat_2018
 

Nové podvodní skútry v nabídce

Na jaře 2018 byl do naší nabídky zařazen sortiment podvodních skútrů značek Yamaha a Sublue.
yamaha_frame                       sublue_uvod_3
Podvodní skútry značky Yamaha začínají u dětského Exploreru, pokračují přes klasické RDS modely a jdou až k moderním přístrojům řady Li s lithiovými bateriemi. Přístroje se liší kapacitou baterie, výkonem a dalšími technickými parametry a samozřejmě také cenou. Zcela novým podvodním přístrojem na trhu je White Shark Mix od společnosti Sublue. Jiné řešení pohonu, dva výkonné motory na vnější straně ramen, lithiová baterie, velmi lehké provedení pro náročné uživatele.
 

KHW Top Seller LEDEN 2017

KHW byl podle časopisu Spielzeug International v lednu 2017 nejúspěšnějším prodejcem pro děti mezi výrobci s obratem do 10 miliónů EUR/rok. Na prvním místě mezi výrobky se umístil SNOW FOX a na pátem místě pak SNOW FLYER. Lednové počasí přálo jízdě na sněhu - opět po dlouhé době jsme měli opravdové zimní podmínky.

top_2017
 


Strana 1 z 5